والدين

والدين
لوک اويتنهاو مي گويد :
والدين : ناراحتي هاي زودگذر
مرگ يکي از والدين : ارثي بزرگ
ديدن آنها : شما تحت حمايت خوبي هستيد
ديدن والدين مرده : خوشحالي
با آنها صحبت کردن : شانس در امور اداري
از دست دادن آنها : ناراحتيهايتان تسکين خواهد يافت
ديدن بيماري آنها : تصادف
ناپدري و نامادري : شما بسوي نيکبختي گام ميگذاريد اما راهتان براي رسيدن به آن راه درستي نيست

آنلي بيتون مى‏گويد:
اگر در خواب والدين خود را شاد و خوشحال مشاهده كنيد، به اين‏ معنا است كه روزهاى خوشى در انتظار شما است. اگر در خواب مشاهده كنيد كه والدينتان بيمار و غمگين هستند، بيانگر آن است كه در كارهايتان شكست خواهيد خورد.
اگر والدين خود را در خواب شادمان ببينيد ، علامت آن است كه با معاشريني دلخواه رفت و آمد خواهيد داشت .
اگر بعد از مرگ والدين ، آنها را در خواب ببينيد ، نشانة آن است كه بايد در امور كاري خود بيشتر وقت به خرج بدهيد .
اگر خواب ببينيد ، پدر و مادر شما به خانه تان آمده اند ، علامت آن است كه در زندگي شما تغيير و تحولاتي مساعد روي خواهد داد . اگر دختري چنين خوابي ببيند ، نشانة آن است كه به زودي ازدواج خواهد كرد و در زندگي سعادتمند خواهد شد .
اگر والدين خود را رنگ پريده و سياهپوش به خواب ببينيد ، علامت آن است كه با نوميديهاي بزرگي در زندگي روبرو خواهيد شد .
اگر والدين خود را سالم و خشنود به خواب ببينيد ، نشانة آن است كه در شرايط مطلوبي زندگي خواهيد كرد ، و در زندگي پيشرفت خواهيد كرد .
اگر والدين خود را بيمار و غمگين به خواب ببينيد ، نشانة آن است كه به هيچ يك از موهبتهاي زندگي دست نخواهيد يافت .

اچ ميلر مى‏گويد:
اگر خواب ببينيد كه با والدين خود دعوا مى‏گيريد، نشانه‏ى آن است كه موضوعى باعث ناراحتى شما مى‏شود. اگر در خواب از والدين خود چيزى هديه بگيريد، نشانه‏ى آن است كه ثروتى به شما مى‏رسد

1 Comment

  1. f12-01-2016

    سلام. خسته نباشید. من خواب دیدم که مثل اینکه پدر و مادرم طلاق گرفته بودند و من یک ناپدری داشتم که خیلی پولدار بود اما من مطمئن نیستم پدر و مادرم و ناپدریم را دیده باشم. اگر هم دیدم یادم نیست.(فکر کنم ناپدری ام را دیدم.) بعد من میخواستم برای انجام کاری از ناپدری ام پول تقریبا زیادی (حدود 3 الی 4 میلیون) بگیرم اما شک داشتم که آیا این پول را به من میدهد یا نه. بعد یکدفعه داخل جایی مثل خیابان بودم که یک ماشین به رنگ نقره ای یا طوسی بود و اون ماشین ظاهر فوق العاده تمیز و گران و اشرافی داشت. شبیه ماشین های گرانقیمت لامبورگینی بود اما در دنیای واقعی من چنین ماشینی را حتی تو تبلیغات هم ندیده بودم. و این ماشین مال همون ناپدری من بود و همینجور که داشتم نگاهش میکردم ماشین حرکت کرد اما نهایتش چند متر جابجا شد یعنی همچنان در دید من بود ولی راننده اش رو به دلیل دودی بودن شیشه ها ندیدم. داشتم ماشین رو نگاه میکردم و با خودم میگفتم چقدر خوشگل و اشرافیه که یکدفعه جایی دیگه بودم. اونجا تاریک بود ومن داشتم یک گردنبند در واقع یک پلاک زنجیر به گردنم میبستم که از نظر اندازه متوسط بود. و از جنس طلا بود. اما پلاکش را درست ندیدم که بفهمم نقش و نگار و نگینی داشت یا نه. اما تو خواب جوری بود که انگار میدونستم یک پلاک معمولیه و نگینی نداره و اون رو هدیه گرفته بودم اما مطمئن نیستم از چه کسی.در همین حال که داشتم اون را به دور گردنم میبستم از خواب بیدار شدم. میشه تعبیرش کنید.توضیح: دختر مجردی هستم. خانواده ام از نظر مالی متوسط و معمولی است. ناپدری که در خواب دیدم یک انسان سرشناس، پولدار و معروف در دنیای واقعیه اما من حتی یک بار هم ایشون رو از نزدیک ندیدم و فکر نمیکنم ببینم مگر بر حسب اتفاق. طرفدار ایشون هم نیستم. یعنی خانوادگی اصلا حتی به ایشون فکر هم نمیکنیم. سنشون بالاست یعنی جوون نیستن. خیلی هم پیر فکر نمیکنم باشن. همچنین ایشون ایرانی هستن. کاری که به خاطرش میخواستم پول بگیرم یکی از آرزوهام هست و احتمالا پول مورد نیازش حدود 3 الی 4 میلیون هست. پدر و مادرم هم در زندگی مشکلی و اختلافی ندارند. یعنی بعضی مواقع بحث ها و اختلاف نظرهایی هست اما کاملا عادیه و در حد طلاق اصلا نیست. باتشکر.

Leave a Reply

Welcome to Tabir e khab!

You are entering the mysterious and fascinating world of dreams, where the rules of reality do not apply. We hope that Tabire khab will help you make sense of your dreams and achieve a better understanding of them. We are dedicated to help you find the key to unlocking and interpreting the meanings to your dreams. In understanding your dreams, you will gain a clearer view on your personal relationships, an uncensored view of your real feelings and a better perspective on life issues.

We realize that your dreams are unique; no other individual can have your personal background, your emotions, or your experiences. Thus, your own dreams can only be connected to your own "reality". With this in mind, it is important to draw from your personal life and experiences when interpreting a dream.

Once you have an understanding of your dreams, it has the power to unify the body, mind, and spirit. It provides you with insight into your own self and a means for further self-exploration. You will gain a better understanding and discovery of your true self. So stay awhile -- explore, discover, have fun, make friends, and find out what's in YOUR dream